قوانین و مقررات

قوانین عمومی توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی جانبی وب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی جانبی وب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی جانبی وب اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی فروشگاه اینترنتی جانبی وب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی جانبی وب متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از فروشگاه اینترنتی جانبی وب، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی جانبی وب، مانند کاور گوشی، شارژر، متن، توضیحات، گرافیک، تصاویر ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی جانبی وب جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی جانبی وب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی جانبی وب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی جانبی وب محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش کلیه محصولات موجود در سایت از زمان ثبت سفارش بین 3 تا 4 روز کاری با پست پیشتاز کشور به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.کلیه محصولات از لحظه سفارش تا لحظه دریافت محصول از طریق قسمت پیگیری سفارشات قابلیت پیگیری دارند.

خدمات پس از فروش

پس از اینکه سفارش به دست شما رسید، در صورت هر گونه کاستی اعم از شکسته شدن و یا رخ دادن اشتباهی در ارسال محصول خریداری شده، آن را از طریق ایمیل جانبی وب و یا راه های ارتباطی موجود در قسمت تماس با ما به ما اطلاع داده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی (ارسال دوباره اجناس) شود.